Zaufaj Profesjonalistom

Marcin Radomski


Radca prawny zarządzający Kancelarią. Specjalista w dziedzinie prawa gospodarczego, bankowego i wekslowego oraz strategii spadkowych w biznesie (sukcesji). Doświadczony negocjator. Prowadzi szkolenia z zakresu strategii spadkowych w biznesie, przekształcania firm, prawa wekslowego i zabezpieczania wierzytelności.


Na zlecenie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Toruniu szkoli aplikantów radcowskich z zakresu prawa wekslowego, bankowego oraz zastawów rejestrowych. Wykładał w Wyższej Szkole Bankowej, Wyższej Szkole Gospodarki oraz Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej. Publikował na prawnych stronach Rzeczpospolitej oraz periodykach takich jak Monitor Prawniczy i Prawo Bankowe.


Członek Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Toruniu.


Tradycja rodzinna

Magdalena Wiśniewska


Radca prawny specjalizująca się w windykacji wierzytelności, obsłudze wspólnot mieszkaniowych i sporach budowlanych. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.


Współpracuje z Kancelarią nieprzerwanie od 2003r.


Justyna Lisińska


Radca prawny specjalizująca się w sporach sądowych, strategiach spadkowych w biznesie (sukcesji) oraz prawie korporacyjnym. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jako jedna z dwóch osób osiągnęła najlepszy wynik na egzaminie zawodowym na swoim roku.


Współpracuje z Kancelarią nieprzerwanie od 2007r.

Copyright © 2013

website by YourView